Skycopter.cz | Technika
15241
page-template-default,page,page-id-15241,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Vítejte v naší garáži

Děláme unikátní letecké záběry a fotky za pomoci bezpilotních letounů – dronů, ručních stabilizací a Cable CAM systému.  Veškerou techniku máme řádně pojištěnou pro použití po celé EU a registrovanou na Úřadu civilního letectví.

U nás v garáži parkujeme hned několik dronů. Všechny jsou prošpikovány nejmodernější technikou, která dokáže i za větrného počasí natáčet stabilní obraz v rozlišení 5.2K.

Máme veškeré potřebné licence a jsme jako jedna z mála firem vlastnící povolení k Leteckým pracem! Pro natáčení videa a fotek používáme profesionální techniku firmy DJI, SONY a RED

 

DJI Inspire 2

Představte si, že držíte budoucnost ve svých rukou.

Inspire 2 je nejvyspělejší kompletní sestava DJI. Je navržen k vysokému výkonu ale přitom je lehký a flexibilní aby mohl poskytnout stabilitu, kterou potřebujete pro vytvoření dokonalých záběrů a fotografií. Všechny nejnovější letecké technologie zahrnuté do jediného systému připraveného k letu, který vás dostane do nebe během několika minut.

Inspire 2 je profesionální platforma pro leteckou fotografii a video. Je vybavena palubní kamerou a stabilizovaným závěsem s kamerou XS5, pořizuje ostré snímky a stabilní videozáznam v 5,2K.

Gimbal DJI Ronin MX

Ruční stabilizace byla navržen tak, aby dokázala nést mnohé, dnes používané kamery (včetně Alexa Mini, RED RAVEN, RED Epic MX). Nové algoritmy v Ronin MX jako např. SmoothTrack zajistí hladký pohyb za jakékoliv situace.

SONY A7S2

Sony Alpha A7S II tělo je druhá generace profesionální plnoformátové video bezzrcadlovky (CSC) se záznamem videa ve 4K kvalitě do interní paměti s plným odečtem pixelů (Full Pixel readout) bez slučování pixelů (pixel binning) v plnoformátovém režimu a to až při rychlosti 30fps. Nově je vybaven pětiosou stabilizací obrazu a vylepšeným ostřením se 169body. Nejlepší záběry i když Vám chybí světlo.

DJI Focus

Jednotka DJI Focus slouží k dálkovému ovládání objektivu kamery upevněné na stabilizátorech Ronin MX. Zařízení využívá všech odborných znalostí DJI v oblasti střídavých motorů a jejich prostřednictvím vkládá do vašich rukou ±0.02° přesnost.

Slider Konova K5

Robustní slider o délce 100cm, který je možno uchytit na střed na velký stativ nebo po krajích na stativy.

On-line na internet

Zázračná krabička, DJI LightBridge 2 – touto krabičkou přenášíme živý obraz přímo z koptery či Cable CAM na internet ve Full HD kvalitě. Živý přenos můžete vidět na velkém zobrazovači, LED panelu, iPhone, iPadu či na všem paralelně…

DJI OSMO

DJI Osmo je 3-osý ruční stabilizátor kamery – Handheld. Kamerový držák s UHD kamerou X3/FC350H umožňující natáčení videa v 4K a focení v rozlišení až 12MPx.