Skycopter.cz | Technika
15241
page-template-default,page,page-id-15241,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Vítejte v naší garáži

Pro natáčení leteckého videa a fotek používáme profesionální techniku firmy DJI

Děláme unikátní letecké záběry a fotky za pomoci bezpilotních letounů – dronů. Veškerou techniku máme řádně pojištěnou pro použití po celé EU a registrovanou na Úřadu civilního letectví.

U nás v garáži parkujeme hned několik dronů. Všechny jsou prošpikovány nejmodernější technikou, která dokáže i za větrného počasí natáčet stabilní obraz v rozlišení 4K.

Máme veškeré potřebné licence a jsme jako jedna z mála firem vlastnící povolení k Leteckým pracem!

DJI Inspire 1

Představte si, že držíte budoucnost ve svých rukou.

Inspire 1 je nejvyspělejší kompletní sestava DJI. Je navržen k vysokému výkonu ale přitom je lehký a flexibilní aby mohl poskytnout stabilitu, kterou potřebujete pro vytvoření dokonalých záběrů a fotografií. Všechny nejnovější letecké technologie zahrnuté do jediného systému připraveného k letu, který vás dostane do nebe během několika minut.

Inspire 1 je profesionální platforma pro leteckou fotografii a video. Je vybavena palubní kamerou s objektivem o ohniskové délce 20 mm s tříosým stabilizovaným závěsem, pořizuje ostré 12 Mpx snímky a stabilní videozáznam až 4K.

DJI S800 EVO

Další generace profesionální hexa platformy.
Pevná a lehká struktura. Stabilní s vysokým výkonem.
Sklápěcí nohy, přesné GPS a nový profil vrtulí.

Doba letu 8-12 min (dle stylu letu, váhy kamery, teploty…atd.)
Nosnost až 2kg, max. rychlost do 65 km

Stabilizace a ovládání kamery ve 3 osách – Zenmuse Z15 s brushless motory

Bezdrátový přenos připojen na HD display pro náhled kompozice

Na hexakopteře máme zavěšen Panasonic GH4.

On-line na internet

Zázračná krabička – touto krabičkou přenášíme živý obraz přímo z koptery na internet, samozřejmostí je Full HD kvalita. Živý přenos můžete vidět na velkém zobrazovači, LED panelu, iPhone, iPadu či na všem paralelně…

DJI OSMO

DJI Osmo je 3-osý ruční stabilizátor kamery – Handheld. Kamerový držák s UHD kamerou X3/FC350H umožňující natáčení videa v 4K a focení v rozlišení až 12MPx.